اکیپ بازسازی خانه و ساختمان قدیمی

آیا ساختمان شما کمی قدیمی شده است؟ آیا سیستم گرمایش خانه شما قدیمی و پنجره های منزل شما هدر رفت انرژی دارد؟ آیا ظاهر و دکوراسیون داخلی خانه شما کهنه و قدیمی شده است؟ اگر آشنا به نظر می رسد، ممکن است بخواهید یک بازسازی اساسی را برای خانه خود انجام دهید. به عنوان مثال، می توانید خانه خود را را با سیستم های گرمایشی بروز مجهز کنید. همچنین فناوری های مدرن ساختمان و پلان های طبقه را در آن اجرا کنید. برای بهبود بهره وری انرژی و ظاهر داخلی و خارجی ساختمان به برنامه های بازسازی و نوسازی خوب با بودجه مناسب نیاز دارید. پس جای نگرانی وجود ندارد. یکی از خدمات اصلی گروه ساختمانی کنتراتچی، بازسازی و نوسازی ساختمان و خانه های قدیمی است. ما در کنتراتچی بهترین و مجهزترین اکیپ های بازسازی و نوسازی خانه را در اختیار داریم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

برای درخواست مشاوره رایگان و برآورد هزینه خدمات بازسازی خانه و ساختمان توسط کارشناس، شما عزیزان می توانید از طریق تلفن تماس 09199500495 با ما تماس بگیرید یا از طرق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

اکیپ بازسازی ساختمان

بازسازی و نوسازی چیست و شامل چه موارد و آیتم هایی می شود؟

به هر اقدامی که در جهت تعمیر جزئی تا کلی بخشی از خانه یا ساختمان انجام شود بازسازی و نوسازی گفته می شود. این موضوع می تواند شامل تمام بخش های ساختمان از قسمت های زیربنایی نظیر تاسیسات ساختمان گرفته تا طراحی دوباره داخل و نمای ساختمان و حتی نقاشی شود. در زیر لیست تعدادی از مواردی که امکان بازسازی را دارند بیان کرده ایم:

 1. بازسازی سیستم برق و نورپردازی
 2. بهسازی تاسیسات سرمایش و گرمایش
 3. رفع نقصان در سازه های بتنی و فلزی
 4. نصب سیستم‌های پنجره دو جداره و درب‌های بازشو
 5. بازسازی نمای ساختمان و رنگ‌آمیزی داخلی و خارجی
 6. بهسازی و بازسازی سقف و کف ساختمان
 7. نصب سیستم‌های اعلام حریق و اطفاء حریق
 8. بهسازی و بازسازی آسانسور و پله‌های متحرک
 9. بهسازی و بازسازی سیستم‌های نگهداری و تعمیرات مکانیکی و الکتریکی
 10. بازسازی سیستم‌های تهویه مطبوع و گرمایشی
 11. بهبود انرژی و کاهش مصرف انرژی ساختمان
 12. تعمیر و نگهداری و بهسازی سیستم‌های برقی و الکترونیکی
 13. بهسازی فضاهای سبز و فضای باز
 14. بازسازی محوطه ساختمان، نمای ساختمان و نورپردازی خارجی
 15. بهسازی پارکینگ و دسترسی‌های مرتبط
 16. بازسازی ساختمان از جمله رفع نقصان سازه، پوشش دیواری، پوشش کف و سقف و…
 17. بازسازی و بهسازی سیستم آب و فاضلاب و سیستم‌های ایمنی آتش‌نشانی
 18. رفع مشکلات ناشی از آلودگی هوا و هرگونه مشکلات بهداشتی و ایمنی در ساختمان
 19. ارتقای امکانات ورودی و خروجی مانند نصب پنجره‌های دو جداره، درب‌های بازشو، آسانسور و پله‌های متحرک و … .

نمونه کارهای اکیپ های بازسازی کنتراتچی

محل پروژه: فرشته تهران

پیش از بازسازی
پس از بازسازی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

محل پروژه: سعادت آباد تهران

پیش از بازسازی
پس از بازسازی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

چرا بازسازی و نوسازی ساختمان را انتخاب کنیم؟

بازسازی و نوسازی خانه و ساختمان از گذشته های دور مرسوم بوده است. با این کار شما از صرف هزینه های هنگفت برای تعویض خانه خود جلوگیری می کنید. با توجه به اینکه قیمت خانه های نوسازی با قدیمی تفاوت زیادی دارد شما می توانید با هزینه ای بسیار کمتر به خانه مورد نظر خود دست پیدا کنید. این مورد بخصوص در تهران و سایر شهرهای بزرگ که دارای خانه های قدیمی بیشتری هستند گزینه ی مناسب ترین است.

مراحل و نکات مهم بازسازی ساختمان

بازسازی خانه می‌تواند یک پروژه بزرگ و پرهزینه باشد، بنابراین برای موفقیت در این پروژه، باید به برخی از نکات مهم توجه کرد. برخی از این نکات عبارتند از:

1. بررسی قوانین و مقررات:

اگر شما به دنبال بازسازی خانه خود هستید، حتماً باید با قوانین و مقررات مربوط به ساخت و ساز در منطقه خود آشنا شوید. بررسی مقررات مربوط به اندازه زمین، ارتفاع، ابعاد و شیب پشتیبانی شما را در تعیین محدودیت‌های بازسازی یاری خواهد کرد.

2. تعیین بودجه:

این بسیار مهم است که قبل از شروع پروژه، بودجه خود را مشخص کنید. شما باید از هزینه‌های احتمالی پیش‌بینی کنید و همچنین یک بودجه برای هر کار را تعیین کنید.

3. انتخاب پیمانکار:

انتخاب پیمانکار با تجربه و مورد اعتماد، برای بازسازی خانه شما بسیار مهم است. پیمانکاری که توانایی هماهنگی با شما را دارد و تضمین می‌کند که کار به طور موثر و به موقع انجام می‌شود، باید انتخاب شود.

4. توجه به جزئیات:

در طراحی بازسازی، باید به جزئیات کوچک توجه کرد تا به دست آوردن نتیجه‌ای نهایی مطلوب امکان‌پذیر شود. از جمله جزئیات مهم می‌توان به انتخاب مصالح و وسایل داخلی، نورپردازی، کاربری اتاق‌ها و دکوراسیون اشاره کرد.

بازسازی و نوسازی مناسب چه خانه هایی است؟

اگر به فکر بازسازی و نوسازی خانه یا ساختمان خود هستید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که ساختمان مورد نظر خیلی قدیمی و از لحاظ استحکامات مشکلی نداشته باشد. در صورتی که خانه کلنگی است و از لحاظ استحکامات استانداردهای لازم را نداشته باشد بهتر است که از موارد دیگر نظیر مشارکت در ساخت استفاده کنید. در هر صورت پیشنهاد ما این است که حتما قبلا از هر اقدامی، ابتدا از کارشناسان و مهندسان خبره در این زمینه کمک بگیرید تا با بررسی وضعیت خانه بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند.

در نهایت با توجه به محدود بودن منابع انرژی و همچنین آثار زیست محیطی سوخت های فسیلی بهتر است برای بازسازی و نوسازی ساختمان و خانه، توجه ویژه ای به سیستم های گرمایشی و سرمایشی و عایق کاری داشته باشید. این موارد با اینکه ممکن است هزینه بر باشند اما در مدت کوتاهی هزینه های انجام شده از طریق صرفه جویی در مصرف انرژی به شما باز خواهد گشت. همچنین با تولید کمتر گازهای مضرر، هوای پاک تر و زندگی سالم تری خواهیم داشت.

بهترین اکیپ بازسازی و نوسازی را چگونه پیدا کنیم؟

گروه ساختمانی کنتراتچی توانسته است با تکیه بر کارشناسان مجرب در حوزه ساختمان، بهترین و حرفه ای ترین اکیپ های بازسازی و نوسازی در ایران و بخصوص تهران از طراحی تا اجرا را در اختیار داشته باشد. بازسازی و نوسازی خانه و ساختمان یکی از خدمات اصلی گروه ساختمانی کنتراتچی می باشد که امیدوار است در این زمینه رضایت حداکثری شما عزیزان را کسب کند.

 برای درخواست خدمات ساختمانی ارائه شده در وب سایت شما عزیزان می توانید از طریق تلفن تماس 09199500495 با ما تماس بگیرید یا از طرق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/kontoratchi/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373